Aktualne oddaje

    VIDEO: Tokrat v ...
    V tokratni oddaji Z županom je bi gost Anton Preksavec, župan občine Dravograd. Anton Preksavec, je povedal, kaj se zdaj dogaja v občini Dravograd, predvsem ko jih je hudo prizadela vremenska ujma. A kljub temu razvoj občini ni stagniral. Veseli ga tudi, da se je v času njegovega mandata razvilo boljše družabno življenje. Izvedeli smo […]
    REPORT (32/2023-...
    V tokratnem Reportu o praznovanju v MČ Tabor, koncertih, ki jih prirejajo člani Študentskega orkestra Maribor, o prihajajočem posvet o turizmu v Selnici ob Dravi in srečanju in predavanju v Društvu za pomoč pri demenci Spominčica – Maribor.
    REPORT (31/2023-...
    V tokratnem Reportu o izidu knjige Zebra, o redki bolezni in življenju z njo, ki jo je napisala Martina Štruc, o 70. prazniku in prireditvah Krajevnih skupnosti Pekre in Limbuš ter o mednarodni razstavi v Kungoti.
    12. redna seja O...
    V videu si oglejte 12. redno sejo Občinskega sveta Občine Vuzenica, ki je potekala 25.4.2024. 

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Nedelja, 18.4.2021:

HARVEY NORMAN: med 8:00 in 9:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Sreda, 3.3.2021:

SP. KAPLA 1: med 8:00 in 14:00 uro.
ZG. HOČE 3, ZAFORŠT: med 9:00 in 10:30 uro.
777 REKA 3, proti PIVOLI: med 8:00 in 12:00 uro.
DOBRAVSKA ULICA 16, 18, 29; ROŠKA ULICA 23; TUŠKOVA ULICA 13, 15, 17, 18, 19, 25, 27, 27 A, 29, 30, 30 A, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44; VALESOVA ULICA 3, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13.: med 8:30 in 14:00 uro.
ČERNIČEVA ULICA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; KAMNIŠKA ULICA 2, 4, 4 A, 5, 6, 7, 8, 9, 9 A, 10, 12, 14, 16, 18, 20; MARČIČEVA ULICA 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10 A, 10 B, 11 C, 11 B, 11, 11 A, 12 B, 12 C, 12 A, 13 A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; MLADINSKA ULICA 20; POLJANČEVA ULICA 3, 5, 7, 8; STROSSMAYERJEVA ULICA 29, 31, 33, 35, 38; TRUBARJEVA ULICA 15, 17, 19, 23, 24, 25, 25 A, 26, 26 A, 27, 28; VILHARJEVA ULICA 2, 4, 4 A, 6, 11, 12; VINARSKA ULICA 3 A, 3 B, 4, 5, 6, 7 B, 7 A, 7, 8 C, 8 B, 8 A, 8 D, 9, 10 D, 10 C, 10 A, 11, 12 D, 12 C, 12 B, 12 A, 13, 14, 15.: med 6:30 in 7:30 uro.
KOPITARJEVA ULICA 2 A, 3, 5, 6; PARTIZANSKA CESTA 57, 59, 63, 65, 67 A; VELUŠČKOVA ULICA 1, 1 A, 1 C, 3, 5, 7.: med 9:00 in 10:00 uro.
MAJERIČEVA ULICA 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12; MLEKARNIŠKA ULICA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.: med 11:30 in 12:30 uro.
DOGOŠKA CESTA 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; HUDALESOVA ULICA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; KARNERJEVA ULICA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12 A, 14, 16; LENARDONOVA ULICA 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; POTISKOVA ULICA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; RASBERGERJEVA ULICA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; SVETELOVA ULICA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12; TERŠKOVA ULICA 19, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; ULICA KRAGUJEVŠKIH ŽRTEV 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91; WALISCHEVA ULICA 21 A, 21 B, 21 C.: med 8:00 in 10:00 uro.
GAJŠTOVA ULICA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; KODRIČEVA ULICA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; KRAMARJEVA ULICA 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37; PANONSKA ULICA 5 A, 5 B, 7, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; ŠIMKOVA ULICA 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; ULICA 17. JULIJA 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34.: med 11:30 in 14:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Ponedeljek, 1.3.2021:

182 VRANJI VRH, nizkonapetostni izvod BLOK; 811 SPODNJI SLEMEN 3 – A-drog; 182 VRANJI VRH, VRANJI VRH – ŠOLA: med 8:00 in 14:00 uro.
ZG. KUNGOTA 1; LIPNO: med 8:00 in 15:00 uro.
SELNICA OB MURI 1; CERŠAK 1 VAS; NOVINE 1; SELNICA OB MURI 2; NOVINE 3: med 8:30 in 10:30 uro.
JEDLOVNIK: med 8:00 in 10:00 uro.
Prisojna 5-73,4-16.; TRDINOVA UL., OM.WILSONOVA-PRINCIP.: med 8:30 in 9:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Torek, 23.2.2021:

ROŠPOH – DEL 206, 206 A, 206 B, 220A, BŠ; GRADIŠČE/KOZJAK 1, ČRETA-VRABER: med 8:00 in 14:00 uro.
KORENA 1; ZIMICA 1; ZIMICA 2; JABLANCE; KORENA 3: med 8:30 in 14:00 uro.
C. 14. divizije 107-127a, 116-124a, Pečetova 2.: med 9:30 in 14:00 uro.
FOCHEVA ULICA 51, 64, 66, 68; HOČKA ULICA 4, 6, 8, 10, 12, 13, 13 PR, 14, 15, 16, 17, 18, 19; POŠTELSKA ULICA 1, 3, 4, 5, 5 A, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; RAPOČEVA ULICA 9; REGENTOVA ULICA 12, 14, 16, 18, 20, 20.: med 6:00 in 8:00 uro.
LJUBLJANSKA ULICA 100, 102, 104.: med 10:00 in 12:00 uro.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Sreda, 17.2.2021:

611 SP.DUPLEK-POSL.C., OMARICA-C.K DRAVI: med 11:00 in 12:00 uro.
ČERMENIŠKI JAREK 1; VURMAT 2; ČERMENIŠKI JAREK 2; ČERMENIŠKI JAREK 3; ČERMENIŠKI JAREK 4: med 8:30 in 12:30 uro.
BABIČEVA ULICA 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18; BOŽIČEVA ULICA 1, 2, 2 A, 3, 4, 5, 6, 7, 8; CESTA V DOBROVCE 1, 2, 4, 4 A, 5, 6, 7, 9, 11, 11 A, 14, 15, 17, 18; CESTA V ROGOZO 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9 B, 11, 12, 15, 16, 17, 17 A, 18, 19 A, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 37; NA ILOVICAH 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; PLASKANOVA ULICA 4, 6, 8, 10; PTUJSKA CESTA 84, 86, 88, 90, 92, 98, 98 A, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 116, 118, 120; RUPROVA ULICA 11, 13, 15; ULICA ČEBELARJA MOČNIKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; ULICA MARJANA NEMCA 3, 8; ULICA PLANINČEVIH 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 43 A, 44, 45, 45 A, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55 A, 56, 57, 58 A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70 B, 70 C, 71, 71 A, 72, 73; ULICA PRVIH ŽRTEV 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41, 45; ULICA SVOBODE 56, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71.: med 6:00 in 8:00 uro.
GAŠPERIČEVA ULICA 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; GORIČNIKOVA ULICA 6; GRADIŠNIKOVA ULICA 4, 5, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; KURIRČKOVA ULICA 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; NAD GRAMOZNICO 3, 5; ORAČEVA ULICA 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9 A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; PTUJSKA CESTA 33, 38, 39, 40, 42, 45, 47, 49; TRIGLAVSKA ULICA 2, 3, 4, 7, 9, 12, 13, 16, 18, 22; ULICA 9. MAJA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; ULICA JOŽETA ŠTANTETA 6, 6 A; ULICA MIRU 2, 4, 6, 7, 9, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 29; ULICA NADE KOVAČIČ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; ULICA PLANINČEVIH 2, 2 A, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; ULICA SVOBODE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; ŽIVKOVA ULICA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.: med 10:00 in 12:00 uro.
CESTA V DOBROVCE 21, 23, 26; ULICA MARJANA NEMCA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 A, 7 B, 9, 9 A, 10.: med 6:00 in 9:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Torek, 16.2.2021:

ZG. KUNGOTA 1: med 8:00 in 9:00 uro ter med 13:00 in 15:00 uro.
144 SP. KORENA 1; ZIMICA 3: med 8:30 in 14:00 uro.
LIPNO; JEDLOVNIK: med 13:00 in 15:00 uro.
BOLFENŠKA ULICA 1; CESTA ZMAGE 90, 93, 95 PR, 95, 97 PR, 97, 99, 101, 103 PR, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, KOSESKEGA ULICA 44; METELKOVA ULICA 14, 16; POTRČEVA ULICA 2, 4, 6, 8; PREGLJEVA ULICA 10, 12, 14, 16.: med 11:00 in 12:00 uro.
PLEČNIKOVA ULICA 1, 3, 5, 9; TRG MILOŠA ZIDANŠKA 3.: med 6:00 in 8:00 uro.
TITOVA CESTA 24 A.: med 6:00 in 9:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Ponedeljek, 15.2.2021:

DUPLEŠKI VRH, SP. DUPLEK: med 11:00 in 12:00 uro.
SP. SELNICA 1, TRABE SP. SLEMEN: med 8:30 in 9:30 uro.
ZG. KUNGOTA 1: med 8:00 in 9:00 uro ter med 13:00 in 15:00 uro.
144 SP. KORENA 1; ZIMICA 3: med 8:30 in 10:00 uro.
LIPNO; JEDLOVNIK: med 8:00 in 9:00 uro.
DUPLEŠKI VRH; SP. KORENA 2: med 8:30 in 14:00 uro.
VRBANSKA C., TEHNOGRADNJE-NASELJE: med 8:00 in 10:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Četrtek, 11.2.2021:

ROŠPOH 6: med 8:30 in 9:30 uro.
LEHEN 1, JANŽEVSKI VRH; VUKOVSKI DOL 3, RAZDELILNA OMARICA (): med 11:00 in 12:00 uro.
ROŠPOH – DEL 206 A, 206 B, 218, 219, 220 A; VUKOVSKI VRH: med 8:00 in 14:00 uro.
LEHEN 5, LEHEN: med 12:00 in 14:00 uro.
POLIČKA VAS 1; POLIČKA VAS 2; POLIČKA VAS 3; JARENINA 2; JARENINSKI VRH; JAKOBSKI DOL 4: med 8:00 in 9:00 uro ter med 12:00 in 14:00 uro.
LOVRENC MARLES; LOVRENC 2: med 9:00 in 10:00 uro.
NA PODRTEM, REZERVA: med 9:30 in 13:30 uro.
POHORSKA ULICA 35, 35 B, 35 C, 37, 37 A, 41, 41 A, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59; POT K MLINU 50, 58, 60, 60 A.: med 10:00 in 14:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 22.1.2021:

LOVRENC 2, LOVRENC: med 9:00 in 10:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

FOTO: Pixabay.com

Četrtek, 21.1.2021:

JARENINSKI DOL, JARENINSKI DOL: med 8:00 in 8:30 uro.
SP. KORENA 2, SKS PO DV: med 8:00 in 14:00 uro.
ZG. SELNICA 3, KABEL OMARICA: med 10:00 in 13:00 uro.
CERŠAK TOV.1 TL; CERŠAK TOV. 2; CERŠAK 2; NOVINE 2; KOZJAK CERŠAK; SELNICA/MURI 5; šENTILJ 7: med 8:00 in 10:00 uro.
POHORJE DOMOVI; POHORJE VZPENJAČA; POŠTARSKI DOM: med 11:00 in 13:00 uro.
SELNICA OB MURI 1; NOVINE 1; SELNICA OB MURI 2; NOVINE 3: med 8:00 in 15:00 uro.
CERŠAK 1 VAS: med 8:00 in 9:00 uro ter med 13:00 in 15:00 uro.
NA GRIČU 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 37 A, 39, 39 A, 39 C, 41 A, 43 A, 45, 45 A, 47, 47 A, 49, 53, 59, 63, 65, 69, 71, 85, 87; STUDENŠKA ULICA 37, 45.: med 10:00 in 11:30 uro.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Četrtek, 14.1.2021:

KAMNIŠKA GRABA 2, KAMNIŠKA GRABA; ŠENTILJ MEJA 1: med 9:00 in 11:00 uro.
FALA 2, VOLMAJER: med 9:00 in 14:00 uro.
POLIČKA VAS 3, VUKOVSKI DOL: med 11:30 in 12:30 uro.
SP. DOBRENJE 2, I-O4 SP. DOBRENJE: med 9:00 in 10:00 uro.
VINARJE 69, 70, 75. ROŠPOH 35,35a,36,32,33,3437, 38, 38a.: med 8:30 in 11:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Četrtek, 7.1.2021:

ZG. SELNICA 3, JANŽEVA GORA – DOBAJ; ZG. SELNICA 3: med 9:00 in 14:00 uro.
“RP” GEREČJA VAS, FALA: med 9:00 in 11:00 uro.
NOVINE 3, ŠENTILJ: med 8:30 in 14:00 uro.
PLINTOVEC 1, KUNGOTA: med 8:00 in 14:00 uro.
VURBERK 1: med 10:00 in 14:00 uro.
OŽBALTSKA G.1; OŽBALTSKA G.2: med 8:00 in 12:00 uro.
VINARJE 69, 70, 75. ROŠPOH 35,35a,36,32,33,3437, 38, 38a.: med 8:30 in 11:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Sreda, 6.1.2021:

VUKOVSKI DOL 3: med 8:30 in 13:00 uro.
VUKOVSKI VRH, VUKOVSKI DOL: med 9:30 in 10:30 uro.
PLINTOVEC 1, KUNGOTA: med 8:00 in 14:00 uro.
HOČE ASFALTNA BAZA 3; HOČE AC ČRPALIŠČE: med 9:00 in 11:00 uro.
V ZAVOJU 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28 A, 29, 40.: med 11:30 in 12:00 uro.
KAJUHOVA ULICA 6 C, 8, 10, 11, 12, 13; KAMNIŠKA ULICA 20 A, 20 B, 20 C, 22, 22 A, 24, 26; MLADINSKA ULICA 32, 32 A, 34, 34 A, 36; VINARSKA ULICA 14 A, 16, 17, 18, 19, 20, 22.: med 13:00 in 14:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Nedelja, 20.9.2020:

DOGOŠE – DUPLEŠKA CESTA 316.: med 10:00 in 11:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 18.9.2020:

CIGLENCE, CIGLENCE ČEZ CESTO; LOVRENC 4 (1980/99), KUMEN: med 8:30 in 14:00 uro.
RUŠE 15, OM. TERGLAV: med 9:30 in 10:30 uro.
RANCA 1: med 8:00 in 10:00 uro.
ŽIKARCE 2: med 8:00 in 9:00 uro ter med 13:00 in 17:00 uro.
ŽIKARCE 3; KORENA 6: med 8:00 in 17:00 uro.
NASELJE HCMO: med 9:00 in 11:00 uro.
T-349 LETONJEVA UL., PSRMO LETONJEVA UL. (NOVE HIŠE): med 8:00 in 9:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 4.9.2020:

PESNIŠKI DVOR 1: med 7:30 in 15:30 uro.
QULANDIA 2: med 9:00 in 10:00 uro.
GRAJSKI TRG; GRAJSKI TRG; T-341 GREGORČIČEVA U., NNV TYRŠEVA UL.7 T0341: med 6:00 in 8:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Sreda, 3.6.2020:

HUDI KOT 2, BOLFENK: med  12:00 in 14:00 uro.
SREBOTJE 1, POLIČKA VAS: med  9:30 in 10:30 uro.
VILTUŠ 2, SREDNJE: med  9:00 in 14:00 uro.
CERŠAK 2, KOZJAK: med  8:00 in 13:30 uro.
POLIČKA VAS 1; POLIČKA VAS 2: med  8:00 in 17:00 uro.
VUKOVSKI VRH; POLIČKA VAS 3; JARENINA 2; POLIČKA VAS 4; 728 JARENINSKI DVOR; JARENINSKI VRH; JAKOBSKI DOL 4: med  8:00 in 9:00 uro ter med 15:00 in 17:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Nedelja, 1. 3. 2020:

LAHOVA ULICA 38; LAHOVA ULICA 38, 40: med 10:00 in 12:00 uro.
LAHOVA ULICA 40: med 8:00 in 9:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 28.2.2020:

SP.SELNICA 2, MARIBOR: med 8:00 in 10:00 uro.
SP. SELNICA 1, PROTI SELNICI: med 10:00 in 12:00 uro.
735 ŠOBER 4: med 9:00 in 14:00 uro.
PREŽIHOVA ULICA. Koroška cesta 39, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 86, Smetanova ul. 29, 30, 32, 34, 36, 38, 38a, Prežihova ul. 5, 7.: med 8:00 in 9:00 uro.
RUŠKA CESTA. Ruška 71,81-103,100-112, Valvazorjeva 70-98,85, Korenčanova 3-9, Iztokova 1,1a,6, Kotnikova 6,7,8, Ob izvirkih, Obrežna 1-23,6-22, Ciril Metodova.: med 11:00 in 13:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 31.1.2020:

JURIJ MEJA: med 11:00 in 11:30 uro.
SLIVNIŠKO POHORJE, VIKENDI: med 11:30 in 13:30 uro.
SVEČINA 2, SLATINA: med 8:30 in 14:00 uro.
RUŠE 2, DV.VOD DESNO: med 9:00 in 14:00 uro.
JURIJ 1, GRUŠENA: med 9:00 in 11:00 uro.
URBAN 1, PROTI KUNGOTI: med 8:30 in 12:30 uro.
733 MESSER: med 14:00 in 15:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 24.1. 2020:

KAMNICA 7; KAMNICA 7: med 8:30 in 10:30 uro.
ROŠPOH 3: med 9:30 in 10:00 uro.
BORŠTNIKOVA UL., NNO R.KUKOVCA PROTI RADVANJU: med 8:00 in 9:30 uro.
T-459 KAMENŠKOVA, NNV PSROM-1 FILIPIČEVA UL. T0459: med 9:00 in 11:00 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Sobota, 23.11.2019:

LIMBUŠ 3: med 8. in 9. uro ter med 14. in 16. uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.

Elektro Maribor obvešča uporabnike električne energije, da bodo brez električne napetosti na območju naslednjih transformatorskih postaj:

Petek, 11. 10. 2019:

273 BREZNO ŠOLA, I—06 PROTI CERKVI; VELKA 1; SLADKI VRH 2; ŠOMAT 2; ZG. VELKA; SLADKI VRH 3; SLADKI VRH 4; ŠOMAT 3: med 12:00 in 14:00 uro.
ZG. SEL. GRAMOZ. 1TL, HLADILNICA: med 11:00 in 13:00 uro.
POLIČKA VAS 1, JARENINSKI DVOR; PETKOVO SEDLO, POŠTARSKI DOM; PETKOVO SEDLO, KOP; VUKOVSKI VRH, JARENINSKI DVOR; ŠOMAT 1: med 8:00 in 14:00 uro.
ČREŠNJEVEC, SELNICA; KORENA 1, SKS LEVO: med 8:30 in 14:00 uro.
LOVRENC 2, SLEPNICA: med 8:00 in 10:00 uro.
ŠENTILJ 4, ZADRUŽNI DOM; 772 ŠENTILJ 11 – nizkonapetostni izvod ZADRUŽNI DOM; ŠENTILJ 4, OROŠ: med 8:30 in 9:00 uro.
BREZNO VAS; 753 BREZNO 2: med 8:30 in 13:30 uro.

Podrobnejše informacije in morebitni preklici napovedanih izklopov so na spletni strani www.elektro-maribor.si.